Archiwum na dzień 25 sierpnia, 2005

Nostromo n50 SpeedPad urządzenie dla Pro-Graczy

Nostromo n50 SpeedPad - urzadzenie dla Pro-Graczy Z daleka wygląda jak ręka robota, Nostromo n50 SpeedPad — to specjalnie zaprojektowane urządzenie będące połączeniem klawiatury i gejmpada dla profesjonalnych ;-P graczy.

10 w pełni programowalnych klawiszy, kółko przepustnicy, 8-kierunkowy manipulator znany z konsoli do gier będzie w stanie nieco ułatwić kontrolę tych podstawowych funkcji. Z załączonej fotki wygląda na to, że urządzenie nie będzie męczyło nadgarstka i palcy podczas dłuższego użytkowania.

[ Dzięki, Behemot ]

25 sierpnia, 2005

Bezzszywkowy zszywacz do papieru

Bezzszywkowy zszywacz do papieru Zszywki do papieru może nie przejdą do lamusa, po upowszechnieniu się tego wynalazku, co najwyżej mogą delikarnie udstą pić mu miejsca.

Bezzszywkowy zszywacz do papieru jest w stanie zszyć do pięciu kartek poprzez sczepienie paskami papieru wyciętymi właśnie z tych kartek. Jako, że zszywacz nie ma wystarczająco dużej przestrzeni, w którą wkłada się karti do zszycia, ani nie używa ostrych zszywek (no bo bezzszywkowy, pamiętacie ;P), nadaje się do użytku przez dzieci praktycznie w każdym wieku. Pytanie tylko — czy im to potrzebne do życia :)

25 sierpnia, 2005

Lejek do siusiania na stojąco dla kobiet

Lejek do siusiania dla kobitek Ok, 8 marca jeszcze daleko, więc męska część czytelników może iść przed telewizor, tylko o piwie nie zapomnieć! No chybaże troszczycie się o swoje kobiełki…

Natomiast jeśli chodzi o Was, drogie Panie, to ten gadżet może Wam się spodobać — lejek do siusiania na stojąco może ułatwić Wam sprawę. Pewnie nie raz zdarzyło Wam się siusiać „na małysza” w publicznych szaletach w słusznej obawie o swoje zdrowie, teraz wystarczy przyłożyć lejek i załatwić potrzebę szybko, czysto, bezstresowo i przyjemnie. Cholernie przydatne podczas podróży i wizyt w klubach, wiadomo jak jest.

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie, a co! ;-P

25 sierpnia, 2005

Najcelniejsza proca z celownikiem laserowym

Proca z celownikiem laserowym Pierwsza militarna zabawka każdego chłopca — proca! Jest jedna rzecz fajniejsza od procy, otóż jest to proca z celownikiem laserowym!

Tak, tak, nigdy więcej niecelnych strzałów do kotów w marcowe noce, w końcu sie prześpisz. Denerwuje Cie pies sąsiadów, który regularnie „podlewa” Ci pelargonie? Z pomocą tego maleństwa Twoje kwiaty rozkwitną jak nowo narodzone.

25 sierpnia, 2005


Kalendarz

Sierpień 2005
P W Ś C P S N
    Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Wpisy w miesi�cach

Tagi