Archiwum na dzień 28 paĹşdziernika, 2005

Czytające i Wspinające się Światło

Czytajace Swiadlo To jest całkiem fajne, a już na pewno przyciąga uwagę gości domowników — Czytające Światło oraz Wspinające się Światło.

Są to śmieszne, elegancko wyglądające lampki w kształcie ludzika, który jest dostępny, jak już wyżej napisałem w dwóch pozach – czytającej oraz wspinającej się.

Firma ma też w swojej ofercie kilka innych lampek, z czego na uwagę zasługuje lampko-podstawka pod książki, którą z powodzeniem można zawiesić nad łóżkiem w sypialni, oraz druga to coś co przypomina ważkę w locie.

Powiem nawet, że bardzo fajne.

28 paĹşdziernika, 2005

Bright Feet – Świet(l)ne Bambosze

Bright Feet - Swietlne Bambosze Człowiek czasami musi wstać z łóżka w nocy i iść za potrzebą do kuchennej szafki po te 7-8 kostek czekolady, 5 ptasich mleczek, szklanke koli i kanapke z pasztetem pomidorowym, tudzież paprykarzem szczecińskim, każdy o tym wie, ale ile to sie natrudzić trzeba, żeby przejść od łóżka, przez ten cały ciemny pokój, przedpokój żeby w końcu dotrzeć do kuchni, wszystko to w totalnej ciemności po najeżonej śmiertelnymi przeszkodami podłodze… no już, już wystarczy, chodzi o to, że jest firma, która pomyślała o nas i zrobiła bambosze z przednimi światłami, coby ułatwić poruszanie się w ciemności.

No co, w końcu na coś trzeba kase wydawać.

28 paĹşdziernika, 2005

Gadzet.net – jak Feniks*

No więc kochani, należą Wam się wytłumaczenia. Byłem conieco zajęty i troszke (troszke? prawie dwa tygodnie bez nowych gadżetów, do licha!) zaniedbalem Gadżeta. Chciałbym wszystkich (trzech) czytelników przeprosić i obiecać poprawę.

Nazbierało się troche zaległości, także koniec biadolenia i do roboty sie zabieram.

________________________
* z popiołów masierozumieć.

28 paĹşdziernika, 2005

Sztuczna Cegła

Sztuczna Cegła zrobiona z miękkiej, ognioodpornej pianki, można śmiało rzucać w cokolwiek oraz przede wszystkim w kogokolwiek!

Producent zaleca, aby nie stosować tego produktu w branży budowlanej jako zamiennika cegły prawdziwej, zupełnie nie rozumiem, niby dlaczego? Fakt, jest troche droższa od prawdziwej? ;-)

28 paĹşdziernika, 2005


Kalendarz

PaĹşdziernik 2005
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Wpisy w miesi�cach

Tagi