Archiwum Kwiecień, 2006

Automatyczny Czyścik do Okularów

Automatyczny Czyscik do OkularowJeśli nosisz okulary tak jak ja i ich czyszczenie przyprawia Cię o ból głowy, właśnie nadarza się okazja aby wyrzucić pieniądze w błoto wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na maszynę, która będzie robić to za Ciebie.

Czyścidełko do okularów przywraca wspaniałą przejżystość szkieł w minutę!

Cena $49.95 :-O

30 kwietnia, 2006

Original Ring Thing – Pierścień-Otwieracz

Original Ring Thing to gadżet, który zainteresuje przede wszystkim zapalonych podróżników i milośników wszelkiego rodzaju biwaków.

Ten wykonany z nierdzewnej stali pierścień nie ma zapewne zbyt dużej wartości jako biżuteria, jednak w wielu sytuacjach może okazać się bezcenny. Spełnia on bowiem rolę otwieracza ułatwiającego otwarcie butelki z ulubionym napojem.

Gadżet przeznaczony jest raczej dla panów, dlatego też projektanci skupili się przede wszystkim na jego użyteczności a jedyną „ozdobą” jest wycięty w pierścieniu otwór w kształcie kociej głowy.

Pierścień dostępny jest w 8 rozmiarach.

Cena otwieracza to okolo 8$.

[ via thinkgeek.com ]

08 kwietnia, 2006

Puzzle Alarm Clock – Budzik z Puzzlami

Nie ma to jak kojący dźwięk budzika o poranku, kiedy ptaszki śpiewają, słonko świeci zdala, a Ciebie po imprezie.. bardzo boli głowa. W takich chwilach budzik to prawdziwy skarb. Ileż to cieplych słów pada codziennie rano pod adresem tych przydatnych wynalazków. Z pewnością Puzzle Alarm Clock również zyska sobie sympatie wielu z nas.

To co wyróżnia go spośród pozostałych budzików to niewielkie kawałki puzzli znajdujące się na jego górnej ściance. Ma to być niezawodny sposób na wszystkich śpiochów. Jeśli nie zareagujemy odpowiednio szybko, Puzzle Alarm Clock wystrzeli puzzle w powietrze rozmieszczając je po całym pokoju, czy to pod lóżkiem, czy też za szafą, a jedynym sposobem na wyłączenie budzika jest ich odnalezienie i ponowne dopasowanie na odpowiedniej ściance. Z ułożeniem 4 puzzli poradzi sobie nawet dziecko, ale spróbujcie to zrobić tak szybko by nie pobudzić całego domu będąc w dodatku zaspanym.

Powodzenia!

Cena Puzzle Alarm Clock to 52.00$

[ via bimbambanana.com ]

PS. Warto wspomnieć, że o budzikach już troche pisaliśmy na Gadzet.net. Był budzik ze śmigielkiem i budzik zwisający nad głową. Budzik w kształcie granatu i ciekawe radio z kulką.

03 kwietnia, 2006


Kalendarz

Kwiecień 2006
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Wpisy w miesi�cach

Tagi